23. Juli 2024

RECENZJA BITCODE AL: W PEŁNI FUNKCJONALNA GIEŁDA KRYPTOWALUT Z DEPOZYTEM ZABEZPIECZAJĄCYM

Bitcode Al obsługuje 3 główne waluty: Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC) i Darkcoin (DRK)

Jeśli spojrzysz na wolumen obrotu na Bitcode Al, możesz zobaczyć, że prześcignęli Bitstamp w wolumenie obrotu BTCUSD i mają największy wolumen obrotu BTCUSD voume. Jeśli zgadzasz się, że wolumen OKcoin nie może być zaufany i jest wysoce możliwe, że jest sfałszowany, jak wielu użytkowników od dawna podejrzewało, to Bitcode Al jest faktycznie liderem na rynku pod względem wolumenu. Opłaty Bitcode Al również zaczynają się od 0,1% aż do 0%.

Przeczytaj więcej w: https://www.indexuniverse.eu/pl/bitcode-al-oszustwo/

Bitcode Al oferuje transakcje z depozytem zabezpieczającym, co oznacza, że użytkownicy mogą pożyczać pieniądze i wykorzystywać swoje oryginalne pieniądze jako zabezpieczenie, jednocześnie płacąc odsetki. Bitcode Al oferuje transakcje z dźwignią 2,5:1, co jest przydatne dla doświadczonych traderów. Pamiętaj, że kiedy handlujesz z depozytem zabezpieczającym, istnieje cena likwidacyjna i jeśli ta cena zostanie osiągnięta, zlikwidowane zostaną wszystkie twoje tyłki, aby pokryć pozycję z depozytu zabezpieczającego.

HISTORIA INSTYTUCJI

Bitcode Al jest zarejestrowany na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych. Właścicielem i operatorem platformy jest firma iFinex Inc.

Obecne stanowiska kierownicze zajmują

 • CEO: Jean Louis van der Velde
 • CFO: Giancarlo Devasini
 • CTO: Raphael Nicolle

Wcześniej na stronie widniał adres w Hong Kongu, ale od tego czasu został on usunięty. W odpowiedzi na pytania o dodatkowe informacje otrzymaliśmy informację, że od tego czasu firma przeniosła się na Brytyjskie Wyspy Dziewicze (BVI).

OPCJE BEZPIECZEŃSTWA (10/10)

Bitcode Al oferuje dwuskładnikowe uwierzytelnianie z następującymi opcjami:

Uwierzytelnianie na podstawie SMS/Text: Użytkownik rejestruje swój numer telefonu i za każdym razem, gdy próbuje się zalogować, SMS lub połączenie głosowe dostarcza PIN do logowania. W ustawieniach bezpieczeństwa konta użytkownicy określają preferencje dotyczące połączeń tekstowych lub głosowych.

Google Authentcator: Użytkownik pobiera aplikację google authenticator i za jej pomocą wprowadza wygenerowany kod.

Jeśli nie planujesz wpłacać ani wypłacać waluty fiat, nie są przeprowadzane żadne kontrole weryfikacyjne i/lub standardowe procedury AML/KNC.

Obowiązują standardowe procedury AML/KMC, takie jak paszport i wyciąg bankowy, a także arkusz informacyjny zeskanowany i przesłany pocztą elektroniczną do działu bezpieczeństwa.

Pozytywne cechy

 • Niskie opłaty transakcyjne
 • Wymiana kryptowalut o dużym wolumenie bez możliwych do określenia limitów
 • Wiele opcji handlowych
 • Wiele walut cyfrowych dostępnych do zakupu
 • Idealny dla zaawansowanych traderów kryptowalutowych

Negatywne cechy

 • Długi proces weryfikacji (6-8 tygodni)
 • Niedostępność dla klientów z USA
 • Wcześniej padał ofiarą hakerów
 • Obsługa klienta mniej niż idealna
 • Nie jest to najlepszy wybór dla początkujących traderów kryptowalut.

Wnioski

Więc, w czym Bitcode Al jest najlepszy? Nasz przegląd wykazał, że dla doświadczonych traderów, którzy szukają strony z mnóstwem walut cyfrowych, niskimi opłatami transakcyjnymi i dużymi możliwościami handlowymi, Bitcode Al może być doskonałym wyborem. Jednakże, dla początkujących traderów kryptowalut, mogą być lepsze wybory brokera kryptowalutowego. Dzieje się tak, ponieważ strona nie zapewnia najwyższego poziomu obsługi klienta, posiada długi proces weryfikacji i wymaga początkowego depozytu w wysokości 10 000 USD w kryptowalutach lub walucie fiat przed rozpoczęciem handlu.

Wsparcie klienta
Nasza recenzja Bitcode Al wykazała, że poziom wsparcia klienta oferowany przez giełdę jest przeciętny. Chociaż wsparcie jest dostępne 24/7, cały kontakt z pracownikami obsługi klienta odbywa się za pośrednictwem poczty elektronicznej, bez czatu na żywo lub usług telefonicznych. Stwierdziliśmy, że na wszelkie zapytania odpowiadano zazwyczaj w ciągu 12 godzin, ale inni zgłaszali dłuższe opóźnienia w odpowiedzi na pytania.